Хто такий митний брокер і що він робить?

Безперебійна робота митного брокера – запорука згладжених дій та комфорту як для міжнародного бізнесу так і для пересічного громадянина.

Таким чином, митний брокер надає послуги суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) з оформлення, супроводу та транспортуванні вантажів. Це стосується як імпорту, так і експорту.

Для того, щоб той чи інший товар можна було імпортувати чи експортувати знадобиться чималий перелік документів. Саме тому власники бізнесу звертаються до офіційних представників, щоб довірити цю справу професіоналам.

То що ж робить митний брокер?

Це питання турбує багатьох людей, розповідаємо. Для митного оформлення вантажів надаються такі послуги, як:

  • Митна акредитація на митниці України. Сюди також входить реєстрація та отримання картки ЗЕД, без якої імпорт чи експорт товару є неможливим.
  • Оформлення митних декларацій для ввезення вантажів у країну. Це обов’язковий документ, який містить всю необхідну інформацію про товар та цілі його перевезення. Це можна здійснити як у паперовому так і в електронному вигляді.
  • Допомога та підтримка в отриманні зовнішньоекономічного контракту. Обов’язково необхідний для ведення міжнародної діяльності.
  • Розмитнення авто. Найвигідніші методи та найкращі пропозиції. Весь юридичний процес керується митними брокерами.

В обов’язки митного брокера входить легальне і надійне оформлення товарів, що експортуються або імпортуються. Відповідальність компанії-виконавця і страхування інтересів клієнта підкріплюється двостороннім договором. Тільки після цього може проводитися фінансовий розрахунок.

За детальним описом послуг звертайтесь по телефону: +380 50 100 8269